facebook pixel

Artıpara'nın Avantajları

Hangi bankanın, en düşük maliyetli kredi verdiğini bulabilmek için banka banka dolaşmanıza ya da internetten araştırma yapmanıza gerek kalmaz. Kredi ihalesi ile, bankalar size daha iyi teklif vermek için yarışır.

Eğer herhangi bir bankadan, iyi bir teklif aldıysanız verilen teklifin “en iyisi” olup olmadığını almak istediğiniz kredi detaylarını ve elinizdeki faiz oranını girerek anlayabilirsiniz. Rekabetin gücünü kullanmak size maliyet avantajı sağlar.

Artıpara, bankaların verdiği teklifleri en düşük maliyetli kredi başta olmak üzere sıralar. Artıpara.com, gelen tüm tekliflerin toplam maliyetini tutar olarak gösterdiği ve tüm faiz oranlarını herşey dahil tek maliyet oranına indirgediği için kafanız karışmaz, en ucuz kredinin hangisi olduğunu sadece sıralamaya bakarak anlarsınız. En iyi teklif ile en kötü teklif arasındaki farktan toplam kazancınızın ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bütçe programı sayesinde, giderlerinizi planlama ve gerçekleşen harcamalarınızın plana uygun gidip gitmediğini izleme olanağı sunar.

BİR TIKLA EN İYİ KREDİ, DAİMA!

İhalenizi hemen başlatın. Bankalar size en iyi teklifi vermek için yarışsın.

ÜCRETSİZ İHALE BAŞLAT!

Yatırım tavsiyesi değildir:
Bu sayfada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Sorumluluk Reddi:
Burada verilen bilgiler genel çerçeveli olup size bir fikir vermesi amaçlıdır, sadece bu yorumlara bakarak veya buradaki yorumlardan çıkarımlar yaparak herhangi bir konuda karar vermeyiniz, vereceğiniz kararlar sizi bağlamaktadır, bu kararlardan dolayı oluşabilecek zararlar için artipara.com 'dan herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı bu sayfaları okuyarak peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

Bize Ulaşın!


Tüm sorularınız için bize e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Adres: Yenişehir Mah. Demokrasi Blv. 54/A İzmit/Kocaeli +90 262 988 01 22

comodo ssl