artıpara blog

Artıpara'nın Avantajları

Hangi bankanın, en düşük maliyetli kredi verdiğini bulabilmek için banka banka dolaşmanıza ya da internetten araştırma yapmanıza gerek kalmaz. Kredi ihalesi ile, bankalar size daha iyi teklif vermek için yarışır.

Eğer herhangi bir bankadan, iyi bir teklif aldıysanız verilen teklifin “en iyisi” olup olmadığını almak istediğiniz kredi detaylarını ve elinizdeki faiz oranını girerek anlayabilirsiniz. Rekabetin gücünü kullanmak size maliyet avantajı sağlar.

Artıpara, bankaların verdiği teklifleri en düşük maliyetli kredi başta olmak üzere sıralar. Artıpara.com, gelen tüm tekliflerin toplam maliyetini tutar olarak gösterdiği ve tüm faiz oranlarını herşey dahil tek maliyet oranına indirgediği için kafanız karışmaz, en ucuz kredinin hangisi olduğunu sadece sıralamaya bakarak anlarsınız. En iyi teklif ile en kötü teklif arasındaki farktan toplam kazancınızın ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bütçe programı sayesinde, giderlerinizi planlama ve gerçekleşen harcamalarınızın plana uygun gidip gitmediğini izleme olanağı sunar.

İletişim

Tüm sorularınız için bize ulaşın

e-mail:

Adres: Yenişehir Mah. Demokrasi Blv. 54/A İzmit/Kocaeli +90 262 988 01 22

Gizlilik ve Koşullar | Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında

artipara.com facebook artipara.com youtube artipara.com twitter artipara.com linkedin
2017 artıpara bilgi teknolojileri ve finansal danışmanlık hizmetleri a.ş.