facebook pixel

İhtiyaç Kredisi Taksitlerini Ödeme Güçlüğü

İhtiyaç kredisi taksitlerinizi ödeme güçlüğü çekmeniz durumunda, yeni bir ödeme planı hazırlanması için bankalarla kredinizin yeniden yapılandırılması için görüşebilirsiniz. Yeniden yapılandırmada, daha kolay bir ödeme planı yapılması için çoğunlukla aynı banka ile görüşülür. Yasal sınırlamalar çerçevesinde bankalar, yeniden yapılandırma sürecinde ödemekte güçlük çektiğiniz kredilerle ilgili tekrar ödeme planı hazırlayabilirler. Bankaları bu düzenlemeyi yapmaya zorlayacak herhangi bir yasal zorunluluk bulunmamakla birlikte bu sayede sizden alacakları tahsil etmeleri mümkün olacağı için genelde bu isteğe sıcak bakarlar.

Yeni düzenlemeye göre ihtiyaç kredisi borçları, borçlunun talebine istinaden 72 aya kadar yapılandırılabilir. Borç yapılandırması ile geri ödemede zorluk çektiğiniz kredinin vadesini uzatarak aylık taksitleri düşürme avantajı elde ederken farklı faiz oranları ve daha fazla toplam geri ödeme tutarı beraberine getireceği dezavantajları olacaktır.

BİR TIKLA EN İYİ KREDİ, DAİMA!

İhalenizi hemen başlatın. Bankalar size en iyi teklifi vermek için yarışsın.

ÜCRETSİZ İHALE BAŞLAT!

Yatırım tavsiyesi değildir:
Bu sayfada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Sorumluluk Reddi:
Burada verilen bilgiler genel çerçeveli olup size bir fikir vermesi amaçlıdır, sadece bu yorumlara bakarak veya buradaki yorumlardan çıkarımlar yaparak herhangi bir konuda karar vermeyiniz, vereceğiniz kararlar sizi bağlamaktadır, bu kararlardan dolayı oluşabilecek zararlar için artipara.com 'dan herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı bu sayfaları okuyarak peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

Bize Ulaşın!


Tüm sorularınız için bize e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Adres: Yenişehir Mah. Demokrasi Blv. 54/A İzmit/Kocaeli +90 262 988 01 22

comodo ssl