facebook pixel

İkinci El Taşıt Kredileri ve Yaş Sınırı

İkinci el taşıt kredisi kullanmak isteyenler için hazırladığımız notları aşağıda bulabilirsiniz. İkinci el taşıt kredisinde yaş sınırı bulunmaktadır. Bankaların taşıt kredisinde farklı uygulamaları mevcut olup, yaş sınırı da banka tarafından belirlenmektedir. Yine taşıt kredilerinde en uzun vade 48 ay ile sınırlandırılmıştır.

  • Kredilendirme oranları bankadan bankaya farklılık gösterir.
  • Kredi kullanmaya finansal durumun uygun olması gerekir; belgelenebilir düzenli gelir, risk ve istihbaratta sorun olmamalıdır.
  • 48 aya kadar vade yapılabilir.
  • Hayat ve kasko sigortası yaptırılması talebi bankadan bankaya değişkenlik gösterir. Taşıt kredisinde istenen sigortalarla ilgili detaylı bilgi için taşıt kredisinde zorunlu sigortalar makalemize göz arabilirsiniz.
  • Aracın yaşı bankadan bankaya hatta aynı bankada farklı vadeler için değişkenlik gösterebilir. Yani bir banka 8 yaş, diğer bir banka 10 yaş için kredi verebilir. Bazen de aynı banka 36 ay vadeli kredi için 8 yaşa kadar 48 ay vade için 5 yaşa kadar kredi verebilir. Genel olarak bu yaş sınırını 5 ile 10 yıl aralığında olduğunu söyleyebiliriz.
  • Teminat olarak araç rehin alınabilir. Banka gerekli görürse kefil ya da farklı teminat taleplerinde bulunabilir.
  • Bazı bankalar anlaşmalı oldukları markalar için farklı faiz oranları uygulayabilirler.

BİR TIKLA EN İYİ KREDİ, DAİMA!

İhalenizi hemen başlatın. Bankalar size en iyi teklifi vermek için yarışsın.

ÜCRETSİZ İHALE BAŞLAT!

Yatırım tavsiyesi değildir:
Bu sayfada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Sorumluluk Reddi:
Burada verilen bilgiler genel çerçeveli olup size bir fikir vermesi amaçlıdır, sadece bu yorumlara bakarak veya buradaki yorumlardan çıkarımlar yaparak herhangi bir konuda karar vermeyiniz, vereceğiniz kararlar sizi bağlamaktadır, bu kararlardan dolayı oluşabilecek zararlar için artipara.com 'dan herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı bu sayfaları okuyarak peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

Bize Ulaşın!


Tüm sorularınız için bize e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Adres: Yenişehir Mah. Demokrasi Blv. 54/A İzmit/Kocaeli +90 262 988 01 22

comodo ssl