facebook pixel

Kredili Araç Satış Kampanyalarını Nasıl Bulurum?

Türkiye’de satış yapan bütün otomobil firmaları bir veya birkaç banka ile anlaşmak suretiyle zaman zaman finansmanlı satış kampanyaları düzenlemektedirler.

Bu kampanyaları hem otomobil firmalarının web sitelerinden hem de bankaların web sitelerinden takip etme şansınız olduğu gibi www.artipara.com'dan da faiz oranları en avantajlı olan kampanyaları takip etme imkanınız olacaktır.

Ancak şunu söylemek gerekiyor ki bu tür kampanyalar genellikle taşıt kredisi almaktan çok daha ekonomik bir maliyet teklif edemiyorlar. Belki bazı dönemlerde, mesela araç satışlarının düştüğü dönemlerde otomobil firmalarının bankalarla yaptığı anlaşmalar nedeniyle maliyet avantajları sözkonusu olabilmektedir.

Bu tür kampanyalara başvurmadan önce www.artipara.com'da mutlaka bir taşıt kredisi ihalesi açıp, kampanyadaki orandan daha iyi bir teklif bulunup bulunamayacağı kontrol edilmelidir.

İkinci tür kampanyalar, ki bunlar daha avantajlı ve ekonomik faiz oranları teklif ediyor olabilirler, Türkiye’de Tüketici Finans Şirketi bulunan otomotiv firmalarının veya grupların kendi markalarının satışını öne çıkarmak için finans şirketleri vasıtasıyla yürüttükleri kampanyalardır.

Bu tür kampanyalarda satışı yapılan araç ve bunun finansmanı için kullanılan krediye ait tüm gelirler aynı grup altında gelir oluşturacağı için genellikle kredi faizi ve araç maliyeti toplamına bakıldığında oldukça avantajlı bir durum ortaya çıkabilmektedir.

Türkiye’de kendi otomobil markasını satarken aynı zamanda kendi tüketici finansman şirketi vasıtasıyla kredi sağlayan firmaların listesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Bu liste bütün firmaları kapsamıyor olabilir dolayısıyla almayı düşündüğünüz marka için kendi finans şirketi olup olmadığını araştırmanızda fayda bulunmaktadır. Artipara.com da bu tür finansman yoluyla avantajlı kampanyalar sunan otomobil firmalarının kampanyalarına da ulaşabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

BİR TIKLA EN İYİ KREDİ, DAİMA!

İhalenizi hemen başlatın. Bankalar size en iyi teklifi vermek için yarışsın.

ÜCRETSİZ İHALE BAŞLAT!

Yatırım tavsiyesi değildir:
Bu sayfada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Sorumluluk Reddi:
Burada verilen bilgiler genel çerçeveli olup size bir fikir vermesi amaçlıdır, sadece bu yorumlara bakarak veya buradaki yorumlardan çıkarımlar yaparak herhangi bir konuda karar vermeyiniz, vereceğiniz kararlar sizi bağlamaktadır, bu kararlardan dolayı oluşabilecek zararlar için artipara.com 'dan herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı bu sayfaları okuyarak peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

Bize Ulaşın!


Tüm sorularınız için bize e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Adres: Yenişehir Mah. Demokrasi Blv. 54/A İzmit/Kocaeli +90 262 988 01 22

comodo ssl