artıpara blog

Neden Kredi İhalesi Açmalıyım?

Konut, taşıt ve ihtiyaç kredileriniz için ihale açmak iyi bir fikir midir? Bize gore ilk yapmanız gereken şeydir çünkü kredi arayışınızda bu yöntemle bir tıkla bir çok hedefi bir arada gerçkeleştirme imkanı elde edersiniz. Mesela;

  1. Her kredi talebinde ilk hedef olabildiğince düşük bir oran almaktır. Birileri sizi müşteri olarak elde edebilmek için yarışmadığı müddetçe en düşük faiz oranını elde etmeniz kolay değildir. En iyi satınalmalar işletmelerin sizin talebiniz için yarıştırılması sonucu elde edilir. Neden bunu kredi talebiniz için yapmayasınız.
  2. Piyasada en düşük faizi veren bankayı bulabilseniz bile bu faizler genellikle bankaların liste fiyatları üzerinden verilir yani size özel faizler değildir. Belki bazı bankalarla özel ilişkinizden dolayı size özel faiz alma imkanı bulabilirsiniz ancak bu genel bir uygulama değildir oysa kredibiliteye gore oranların değişmesi bankalar için ek iş yükü olmasına ragmen aklın ve mantığın gereğidir. İhale açtığınızda bu ihale sadece size özel, sizin kredi ihtiyacınıza ve kredibilitenize özel teklifler verilmesini sağlar.
  3. Sizin için en uygun faiz oranını ve bankayı bulmak için çoğu zaman internette, bazan da banka şubelerinde zaman harcamak zorunda kalırsınız. Özellikle internet'te oran karşılaştıran web sitelerinde veya bizzat bankaların web sitelerinde gezinir hangi bankanın oranının ne olduğunu öğrenmeye çalışırsınız, bunun için zaman harcarsınız ve üstelik sadece liste fiyatlarını görebilirsiniz. Oysa ihale açmak yoluyla bütün bankaların size gelmesini sağlayabilirsiniz.
  4. Artipara.com'da ihaleyi kullanmanın bir başka yolu da elinizdeki iyi bir faiz oranını girerek ihale açmaktır böylece bu faiz oranının altında teklif aradığınızı bankalara deklare etmiş olursunuz ve daha düşük faiz verebilecek bankalardan teklif alırsınız.
  5. Artipara.com' un bankalarla ortaklaşa yürüttüğü entegrasyon projeleri sayesinde ihalenize anında geri dönüş alabileceğiniz otomatik algoritmalar oluşturulmuştur, dolayısıyla bazı ihalelerinize birkaç dakika içinde size özel teklifler gelmeye başlar.

İletişim

Tüm sorularınız için bize ulaşın

e-mail:

Adres: Yenişehir Mah. Demokrasi Blv. 54/A İzmit/Kocaeli +90 262 988 01 22

Gizlilik ve Koşullar | Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında

artipara.com facebook artipara.com youtube artipara.com twitter artipara.com linkedin
2017 artıpara bilgi teknolojileri ve finansal danışmanlık hizmetleri a.ş.