facebook pixel

Taşıt Kredisi Almak İçin Doğru Zaman Ne Zaman?

Taşıt kredileri de konut kredileri gibi teminatlı kredilerden olduğundan faiz oranları nispeten düşük krediler arasındadır. Taşıt kredisi tutarları konut kredilerine göre daha düşük ve vadeleri de daha kısa olduğundan faizlerdeki oynamaların maliyetlerinize etkisi konut kredilerine göre daha düşük olacaktır.

Dolayısıyla taşıt kredisi almak için doğru zamanı belirleyecek en önemli kriter aradığınız taşıtı bulduğunuz zaman olacaktır, ancak yine de taşıt kredisi faiz oranlarındaki trendlere bakmakta ve çok yüksek bir dönemde kredi kullanmadığınızdan emin olmakta fayda vardır.

Aşağıdaki ortalama taşıt kredi faizlerine baktığımızda son on yılda gerçekleşen en yüksek taşıt kredi faizinin %24'ler civarında ve en düşük faiz oranının da %10'lar civarında olduğunu görmekteyiz. Nisan 2016 itibariyle ortalama taşıt kredi faizleri ise %15'ler ile tüm on yılın ortalama faizlerinin oluştuğu bir noktadadır.

Dolayısıyla taşıt kredisi kullanmak için çok kötü bir zaman olduğunu söyleyemeyiz, önemli olan sizin doğru aracı bulup bulmadığınız. Eğer doğru aracı bulduğunuzu düşünüyorsanız hemen www.artipara.com'dan taşıt kredisi ihalenizi açın ve arkanıza yaslanıp düşen teklifleri izlemeye başlayın.

taşıt kredisi yıllık faiz oranları trendi

BİR TIKLA EN İYİ KREDİ, DAİMA!

İhalenizi hemen başlatın. Bankalar size en iyi teklifi vermek için yarışsın.

ÜCRETSİZ İHALE BAŞLAT!

Yatırım tavsiyesi değildir:
Bu sayfada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Sorumluluk Reddi:
Burada verilen bilgiler genel çerçeveli olup size bir fikir vermesi amaçlıdır, sadece bu yorumlara bakarak veya buradaki yorumlardan çıkarımlar yaparak herhangi bir konuda karar vermeyiniz, vereceğiniz kararlar sizi bağlamaktadır, bu kararlardan dolayı oluşabilecek zararlar için artipara.com 'dan herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı bu sayfaları okuyarak peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

Bize Ulaşın!


Tüm sorularınız için bize e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Adres: Yenişehir Mah. Demokrasi Blv. 54/A İzmit/Kocaeli +90 262 988 01 22

comodo ssl