facebook pixel

Yakında, Bütçenizi Kolayca Yönetin

Kredi almak, harcamalarınızın planlı bir şekilde yapılmasını ve her ay belirlenmiş kredi tutarının geri ödenmesini gerektirir. Bu süreçte bütçe yönetimi önem kazanır.

Kredi kullanmadan önce ; kredi vadesi boyunca oluşmasını beklediğiniz gelir gider dengesini yıllık veya aylık olarak planlayan uzun vadeli bir finansal projeksiyon hazırlamalısınız. Ayrıca, tasarruflarınızı arttırıp kredi tutarınızı düşürecek tedbirler almalısınız.

Bütçeniz yoksa gelir gider dengenizi tam olarak bilme şansınız yok demektir. Bu durumda ne kadarlık bir kredi taksidi ödeme kapasiteniz olduğunu bilemezsiniz, bu şartlarda belirleyeceğiniz kredi tutarı ve vadesi , ileride kredi borcunun ödenmesi ile ilgili problemler doğurabilir. Mutlaka bir sonraki yıl için basit bir şekilde aylık olarak gelirlerinizi ve giderlerinizi listeleyeceğiniz bir bütçe yapmalısınız.

Elinizde mevcut tasarruflarınızın durumu, yıllık detaylı bütçeniz ve uzun vadeli özet finansal durum beklentiniz olduğunda, alacağınız kredinin tutarı, aylık kredi ödeme gücünüz ve bu gücünüzü ne kadar süreyle devam ettirebileceğinize karar verebilirsiniz.

Artıpara.com, hem anlamlı bir bütçe yaratmak hem de nereye ne kadar harcayacağınızı planlamanıza yardımcı olacak bir araç sunmaktadır. Bu araç, yaptığınız harcamaların planladıklarınız ile paralel gidip gitmediğini aylık olarak izlemenize ve beklenmedik harcamalar karşısında sizi bilgilendirerek önlem almanıza yardımcı olacaktır.

Bütçe aracı; farklı kredi kartlarından yapılan harcamalarınızı sizin yerinize hesaplar, kategorize eder ve planlanla karşılaştırır. Örneğin; planlı eğlence harcamanız aylık 500 tl ve tanımlanmış farklı üç kredi kartından sırası ile 100 tl, 150 tl ve 350 tl eğlence harcaması yapmış olun. Artıpara.com bütçe aracında aylık harcama kalemlerini kontrol ettiğinizde , 500 tl planlanan harcamaya karşın 600 tl harcamanız olduğunu kırmızı renkli grafik ile görebileceksiniz ; ayrıca harcamanız 500 tl yi geçtiğinde bilgilendirme mesajınız telefonunuza gönderilecektir.

BİR TIKLA EN İYİ KREDİ, DAİMA!

İhalenizi hemen başlatın. Bankalar size en iyi teklifi vermek için yarışsın.

ÜCRETSİZ İHALE BAŞLAT!

Yatırım tavsiyesi değildir:
Bu sayfada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Sorumluluk Reddi:
Burada verilen bilgiler genel çerçeveli olup size bir fikir vermesi amaçlıdır, sadece bu yorumlara bakarak veya buradaki yorumlardan çıkarımlar yaparak herhangi bir konuda karar vermeyiniz, vereceğiniz kararlar sizi bağlamaktadır, bu kararlardan dolayı oluşabilecek zararlar için artipara.com 'dan herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı bu sayfaları okuyarak peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

Bize Ulaşın!


Tüm sorularınız için bize e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Adres: Yenişehir Mah. Demokrasi Blv. 54/A İzmit/Kocaeli +90 262 988 01 22

comodo ssl